Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

WIĘCKI RAZEM bawią się na Festynie !

2013-07-16 16:34:44 (ost. akt: 2013-07-16 16:34:28)

W ubiegłą niedzielę 14.07.2013r w Więckach odbył się festyn zorganizowany przez stowarzyszenie mieszkańców wsi "Więcki Razem".

W ubiegłą niedzielę 14.07.2013r we wsi Więcki odbył się festyn wiejski. Grupa teatralna ze Stowarzyszenia „Więcki Razem” przedstawiła scenki w poczekalni u lekarza. Wystąpiły zespoły:
„Ale-Babki” i „Absolwent” z Gminnego Ośrodka Kultury w Budrach. Ratownicy z WOPR-u w Giżycku przeprowadzili pokaz udzielenia pierwszej pomocy. Na festyn przyjechało Stowarzyszenie „Żytkiejmska struga” prezentując kabaret aktualny do dzisiejszych tematów "śmieciowej rewolucji". Niespodzianką był występ zespołu "Basi-Babki" z Barcian.
W trakcie festynu odbyły się liczne konkursy dla dzieci i rodzin.
Festyn zakończono zabawą taneczną „pod chmurką”.
Dzięki sprzyjającej pogodzie zabawa była bardzo udana.

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Więcki Razem” składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania festynu wiejskiego w dniu 14.07.2013r. Pani Dyrektor i wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Budrach, ratownikom Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratowniczemu w Giżycku, Starostwu Powiatowemu w Węgorzewie, Urzędowi Gminy w Budrach, Pni Dyrektor Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie, oraz wszystkim sponsorom.

Zapraszamy za rok!
Polub nas na Facebooku:

Źródło: GOK

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages