Poniedziałek, 15 października 2018. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Jubileusz 10-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej w Olszewie Węgorzewskim

2014-12-18 12:06:31 (ost. akt: 2014-12-18 12:08:23)

Autor zdjęcia: WTZ Olszewo Węgorzewskie

Nasza placówka świętowała jubileusz 10-lecia swego istnienia. Uroczystość zgromadziła liczne grono gości, głównie ludzi zaangażowanych i od lat aktywnie wspierających działalność warsztatów.

Spotkanie było okazją do wspomnień, podsumowań i podziękowań. Były gratulacje, kwiaty i życzenia składane na ręce kierownik WTZ pani Marioli Aleksandrowicz z rąk starosty Haliny Faj, wójta Budr Józefa Markiewicza i z-cy burmistrza Węgorzewa Andrzeja Lachowicza.

Na tą okoliczność uczestnicy przygotowali program artystyczny, a swym wykonaniem wzbudzili zachwyt i radość przybyłych gości. Dzięki prezentacji multimedialnej zaprezentowana została dziesięcioletnia historia powstania WTZ. Wyświetlono również krótki film nagrany przy współudziale uczestników. Jak przystało na jubileusz nie zabrakło urodzinowego tortu. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze, na pamiątkę nasi goście i uczestnicy otrzymali pamiątkowe foto-książki.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: WTZ

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages