Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

III Spotkanie Kolędowe w więckowskiej świetlicy

2015-01-23 16:06:36 (ost. akt: 2015-01-23 16:08:21)

Autor zdjęcia: Anna Zaleska-Mart

Święta Bożego Narodzenia to czas spełnionych nadziei. Przekonali się o tym goście zaproszeni przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Więcki Razem na III Spotkanie Kolędowe zorganizowane w Świetlicy w Więckach.

Święta Bożego Narodzenia to czas spełnionych nadziei. Przekonali się o tym goście zaproszeni przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Więcki Razem na III Spotkanie Kolędowe zorganizowane w Świetlicy w Więckach.

W ubiegłym roku wyraziliśmy nadzieję, iż tegoroczne kolędowanie odbędzie się w większym gronie, w wyremontowanej świetlicy. Rzeczywistość przerosła oczekiwania. 11 stycznia odnowione wnętrza budynku wypełniły się po brzegi...!

Spotkanie rozpoczęło się jasełkami w wykonaniu aktorów amatorów. Przygotowanie jasełek połączyło wiele pokoleń. Na scenie stanęły obok siebie dzieci, ich rodzice i dziadkowie. Wieczorne spotkanie ubarwiły oryginalne interpretacje kolęd w wykonaniu zespołów „AleBabki” i „Absolwent”. Okazję do debiutu miał zespól nauczycieli z gimnazjum w Więckach. Szczególnych wzruszeń dostarczyły kolędy w wykonaniu dzieci z GOK-u w Budrach. Wszyscy obecni milusińscy mogli zaprezentować własną interpretację kolędy. Otrzymali za to drobne upominki i słodycze.
Z indywidualnych zaproszeń stowarzyszenia skorzystało liczne grono seniorów, którzy rzadko mają okazję do społecznej integracji.

Świątecznej atmosfery dopełnił słodki poczęstunek, który zorganizowali członkowie Więcek Razem. Stowarzyszenie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości.
(Dorota Zapał)Działamy!:

III Spotkanie Kolędowe nie było pierwszym wydarzeniem zorganizowanym w tym roku przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Więcki Razem. Dzięki stowarzyszeniu i Sołectwu Więcki ponad 80 osób bawiło się do białego rana na balu sylwestrowym

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages