Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

II PISANKOWY KIERMASZ MARCOWY W BUDRACH

2015-03-23 13:51:14 (ost. akt: 2015-03-23 13:57:37)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Budrach

W niedzielę, 22 marca 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Budrach odbył się II Pisankowy Kiermasz Marcowy. Nie zabrakło wystawców i kupujących...

Cieszy nas fakt, że podczas tegorocznego kiermaszu "przybyło" wystawców – artystów, którzy chcieli zaprezentować własne rękodzieło. Stoły uginały się od słodkich wypieków. Najszybciej sprzedane zostały, co nie powinno raczej dziwić, domowej roboty chleby, przygotowane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych Barwy Jesieni z Buder. (Mamy nadzieję, że na kolejne kiermasze zgłoszą się inne stowarzyszenia z naszej gminy)
Na stołach nie zabrakło także tradycyjnie wykonanych palm, kartek świątecznych i pisanek, a także przeróżnych ozdób wielkanocnych. Kiermasz był wspaniałą okazją do przedświątecznych zakupów i miłym akcentem, zapowiadającym nadchodzące Święta Wielkiej Nocy.

II Pisankowy Kiermasz Marcowy połączony był z rozstrzygnięciem KONKURSU NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ. Nadesłane prace prezentowane były podczas kiermaszu. Jury składające się z pracowników naszego ośrodka postanowiło przyznać pierwsze miejsce Kamili Smolińskiej, drugie Patrycji Kozłowskiej a trzecie Pawełkowi Smolińskiemu (wszyscy z Ołownika). Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia i słodki upominek. Gratulujemy serdecznie.


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: BudryGok

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages