Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

"PIĘKNEGO JUTRA" — wydarzenie artystyczne w Budzewie

2015-10-13 11:50:38 (ost. akt: 2015-10-13 11:52:32)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Budrach

Niedziela 11 października w Budzewie rozbrzmiewała muzyką i poezją, wkomponowaną w światło ognia.

Wieczór otworzyła Aneta, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Budrach, która przywitała wszystkich wyróżniając szczególnie bohaterów tego wieczoru — artystów z zespołu Budzewiaki. W miły, poetycki nastrój wprowadzili wszystkich Aleksandra Kalfas i towarzyszący jej gitarzysta Szymon Bagan, którzy swoim duetem zaczarowali zgromadzoną publiczność.

Ich występ był przedsmakiem do prezentacji wydarzenia artystycznego "Pięknego jutra", w którym udział wzięli zespół Budzewiaki oraz Jerzy Janoszek, w reżyserii Zbigniewa Waszkielewicza. Występ budzewskiej grupy i ich przyjaciół to efekt warsztatów teatralnych w ramach projektu „ Tradycja naszym szlachectwem” współfinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny.

Po wierszach znanych i mniej znanych autorów obejrzeliśmy występ młodych Tancerzy Ognia Force Fire z GOK-u. Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc techniczną, teatralną oprawę wieczoru, scenografię oraz ciepły poczęstunek mieszkańcom Budzewa, którzy włożyli ogrom pracy by wszystko się udało.

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: BudryGok

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages