Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Młodzież z Buder zakończyła projekt

2016-10-01 22:14:14 (ost. akt: 2016-10-01 22:25:17)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Budrach

W środę 28 września 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Budrach odbyła się impreza podsumowująca projekt realizowany przez Stowarzyszenie Węgorapa – Gołdapa i młodzieżową grupę FORCE-FIRE.

Celem głównym było: Zwiększenie aktywności młodzieży, budowanie poczucia własnej wartości oraz integracja międzypokoleniowa.
Przez niecałe pół roku młodzież z FORCE-FIRE skupiła wokół siebie prawie 40 osób, pełnych zapału do tańca z ogniem. Jak to zwykle bywa, nie wszyscy wytrwali do końca :-)

Młodzież w ramach projektu przepracowała społecznie ponad 40 godzin zajęć, podczas których uczyła młodszych kolegów i koleżanki tańca z ogniem i ze światełkami. W ramach projektu zatrudniono instruktorów do przeprowadzenia zajęć z choreografii tańca oraz grafiki komputerowej. Zajęcia trwały łącznie 40 godzin. Przygotowując imprezę podsumowującą mile zaskoczyły nas panie z zespołu Absolwent, rodzice oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Barwy Jesieni, którzy przynieśli własnoręcznie zrobione ciasta, za co gorąco dziękujemy. Podczas realizacji naszego projektu, pan Wojtek Sierżant wyspawał nam nowy sprzęt do tańca z ogniem.
Zamówiliśmy także nowe poi do tańca ze światłami oraz koszulki z logo FIO. Zostały one rozdane dla uczestników projektu podczas naszej imprezy podsumowującej działania. Dzieci rozdały także ulotki, które powstały podczas zajęć grafiki komputerowej. Wszystkim uczestnikom zostały wręczone dyplomy za udział a wolontariusze otrzymali podziękowania.

Dziękujemy jeszcze raz serdecznie wszystkim, którzy wspierali nas podczas działań projektu. Dzięki Wam kreatywnie spędziliśmy czas i mogliśmy dzielić się naszą pasją z innymi. Nabyte w projekcie umiejętności na pewno wykorzystamy w przyszłości.
Projekt sfinansowano ze środków programu mikrodotacji "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie" dofinansowany przez MRPiPS w ramach FIO.Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Kacprzak
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: BudryGok

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages