Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Dzień Kobiet w Ołowniku na wesoło!!!

2017-03-13 09:30:22 (ost. akt: 2017-03-19 14:52:26)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Budrach

W sobotę 11 marca w miejscowej świetlicy świętowaliśmy DZIEŃ KOBIET!

Mieszkańcy Ołownika oraz przybyli goście obejrzeli cztery skecze oraz wysłuchali pięknych wierszy i piosenek. Przed licznie zebraną publicznością w kabaretowym show pt. ''Poczta" zaprezentowała się młodzież z Gimnazjum w Więckach: Katarzyna Kicka, Monika Cinajko i Martyna Lichota, a także uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie Maciej Kicka i Marcin Barycz. W dalszej części artystycznej widownia podziwiała popisową grę "aktorów amatorów" z gminy Budry w skeczach "Apteczka", ""Poliandria" oraz "Namiot".

Trudno oceniać, który kabaret otrzymał największe brawa, ale z pewnością występ Wojtka Sierżanta, Kamila Herbatowicza i Marcina Barycza już od samego wejścia wywołał największe salwy śmiechu. Wszystkie kabarety przerywane był gromkimi oklaskami. Wokalny popis swoich umiejętności zaprezentowała Martyna Lichota w piosence pt.Mamo ja nie chcę za mąż. Instruktorki z GOK Budry Iwona Urbanowicz i Dorota Tomaszewska udowodniły, że czują się dobrze nie tylko w kabarecie, ale także w piosence satyrycznej.

W kabaretowym Dniu Kobiet w świetlicy w Ołowniku udział wzięli: Monika Cinajko, Katarzyna Kicka, Martyna Lichota, Dorota Tomaszewska, Iwona Urbanowicz, Ignacy Abramowicz, Marcin Barycz, Maciej Kicka, Krzysztof Szumski, Waldemar Dworzecki, Kamil Herbatowicz, Maciej Szukiel, Jacek Szukiel, Wojciech Sierżant oraz Józef Zaleski.
Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym gościom oraz naszym aktorom bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie tego święta. Wydarzenie odbyło się przy współpracy z GOK Budry.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: BudryGok

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages