Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

"Sex, prochy i rock & roll" w Budrach

2017-10-08 12:41:49 (ost. akt: 2017-10-08 12:42:22)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Budrach

Spektakl Erica Bogosjana w wykonaniu Huberta Jarczaka będzie można obejrzeć 28 października o godz 19.00 w naszym GOKu!

"Sex, prochy i rock & roll" czyli spektakl Erica Bogosjana w wykonaniu Huberta Jarczaka będzie można obejrzeć 28 października o godz 19.00 w naszym GOKu!
Zapraszamy widzów dorosłych

Recenzja monodramu ''Sex prochy i rock & roll” Erica Bogosiana.
" Hubert Jarczak (który sam zresztą wyreżyserował spektakl) w istocie pokazuje, że sporo potrafi. Ma, jak to się nieładnie mówi, tzw. warunki. W każdej z pięciu odsłon stosuje inne środki wyrazu, raz delikatniejsze (którymi kupuje mnie najbardziej), innym razem bardziej przerysowane. Bardzo dba o to, by głosem wyrażać emocje stosowne do aktualnie przywdziewanego kostiumu. To cenne, bowiem zauważamy, że aktor potrafi odnaleźć się w różnych konwencjach.
Dzięki Hubertowi Jarczakowi widzowie zrozumieli, jak bardzo współczesny jest ten mający już niemal trzy dekady tekst. W wyczarowywanych przez aktora bohaterach bez trudu dało się odnaleźć ludzi, których spotykamy każdego dnia (pech, jeśli ktoś odnalazł na scenie siebie). To niezaprzeczalny sukces – spektakl dotyka zjawisk, które obserwujemy w naszym własnym świecie, choć czasem może w ogóle się nad nimi nie zastanawiamy. No więc właśnie po tym przedstawieniu – niektórzy zaczną myśleć.
„Sex, prochy i rock & roll” jest przedstawieniem, którym Hubert Jarczak otwiera sobie nowe drzwi, pokazuje, ze szuka form rozwoju. To się bardzo chwali.
To jest kawał porządnego aktorstwa. Mam nadzieję, że Hubert Jarczak pojawi się z tym spektaklem jeszcze kiedyś w Warszawie"

Chochlik kulturalny, Włodzimierz Neubart

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: wojciech

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages