Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Ponad rok pastwił się nad żoną. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania

2019-10-05 12:00:00 (ost. akt: 2019-10-03 23:21:05)

Autor zdjęcia: pixabay.com

NA SYGNALE || Dozór policyjny, zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej. Taki środek zapobiegawczy zastosowano wobec 61-letniego mieszkańca Węgorzewa.

Mężczyzna od ponad roku znęcał się nad żoną, 26 września w Prokuraturze Rejonowej w Giżycku 61-latek usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad osobą najbliższą. Prokurator wydał postanowienie o zastosowaniu wobec mieszkańca Węgorzewa policyjnego dozoru oraz zakazu kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej.

— Mężczyzna od ponad roku, miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną — czytamy na stronie węgorzewskiej komendy policji. — Wszczynał awantury, wyzywał ją, bił i kopał po całym ciele oraz groził pozbawieniem życia. W obawie o swoje życie i zdrowie zdesperowana kobieta złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Po wykonanych czynnościach, przesłuchaniach świadków, policjanci przedstawili 61-latkowi zarzut znęcania się nad kobietą.

Policja przypomina: zgodnie z art. 207 kodeksu karnego, kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą, lub nad inną osobą pozostającą w stałym, lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
(źródło KPP w Węgorzewie)Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kolo #2800037 | 81.190.*.* 5 paź 2019 19:04

    Stary sk...... Mam nadzieję, ze ktoś go kiedyś potraktuje tak jak on tę biedna kobietę. Jak trafi do pierdla to oprzytomnieje chojrak!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages