środa, 25 listopada 2020. Imieniny Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Przyjdź na spotkanie i miej wpływ na bezpieczeństwo

2019-10-23 16:00:00 (ost. akt: 2019-10-24 15:49:24)

Komendant węgorzewskiej policji zaprasza wszystkich mieszkańców Buder na debatę społeczną z zakresu bezpieczeństwa. Będzie to okazja do rozmowy oraz podjęcia próby wspólnego rozwiązania problemu, jakim jest zgłaszane nieprzestrzegane zasad porządku publicznego.

Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie zaprasza mieszkańców Buder na debatę społeczną. We wtorek 29 października o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Budrach odbędzie się debata społeczna z cyklu "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tym razem tematem przewodnim będzie "Porządek publiczny na terenie miejscowości Budry". Policjanci zapraszają do dyskusji wszystkich mieszkańców, którzy zabierając głos, dołożą kolejną cegiełkę w budowaniu poczucia bezpieczeństwa na terenie gminy Budry.

Od ponad dwóch lat funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Obywatele mają możliwość zgłaszania w ten sposób istotnych dla nich kwestii dotyczących bezpieczeństwa. W ten właśnie sposób mieszkańcy Buder poinformowali, że w ich miejscowości nieprzestrzegane są zasady porządku publicznego, a w szczególonosci spożywany jest alkohol w miejscach niedozwolonych. Tego rodzaju zachowania bardzo im przeszkadzają oraz wpływają negatywnie na poczucie ich bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania. Stąd dzielnicowy tego rejonu zaproponował zorganizowanie debaty społecznej nt. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Będzie to doskonała okazja, aby mieszkańcy spotkali się z policjantami oraz przedstawicielami lokalnej społeczności. Wspólnie będzie można podjąć próbę rozwiązania tych problemów. Debata społeczna odbędzie się w dniu 29 października br. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Budrach. Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie nadkom. Marcin Karmowski bardzo serdecznie zaprasza na nią wszystkich mieszkańców Buder, by porozmawiać o ich bezpieczeństwie w miejscu zamieszkania.

(źródło: KPP w Węgorzewie)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sergej #2842269 | 185.244.*.* 1 sty 2020 08:57

    Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy dla seksu, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego --- http://russex.xyz

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages