Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Podziel się:

Podziel się:

FESTYN RODZINNY W OŁOWNIKU

Już w najbliższą sobotę 15 lipca o godz.16.00 wieś Ołownik przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury zaprasza wszystkich chętnych na FESTYN RODZINNY, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Uzależnieniom mówimy - NIE!"

W programie imprezy organizatorzy przewidują Bajkę pt.Calineczka w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia teatralne do świetlicy. Około godziny 16.30 ogłoszone zostaną wyniki konkursu plastycznego "Uzależnieniom mówimy - NIE!" oraz konkursu na hasło profilaktyczne. Na scenie zaprezentują się zespoły z GOKu w Budrach oraz ze świetlicy w Ołowniku a także po raz pierwszy o godzinie 23.00 (w trakcie zabawy) z tańcem światłami zaprezentuje się nowo powstała grupa IDEAL LED. Na przybyłych gości czekać będą nie tylko artystyczne występy, ale także konkursy i zabawy dla rodzin, gorąca grochóweczka, lody dla dzieci. Można będzie zakupić popcorn, watę cukrową. Zapraszamy serdecznie!!!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: GOK Budry oraz opublikowany na portalu Budry: Festyn Rodzinny w Ołowniku
Oceń artykuł:

(0)